jak zarobić pieniądze w wieku 13 lat

Jak zarobić w wieku 13 lat i więcej?

Masz około 13 lat i już myślisz o zarobieniu własnych pieniędzy? Zastanawiasz się jak zarobić pieniądze w wieku 13 lat? To świetnie o Tobie świadczy! Gratulujemy postawy, a my w dzisiejszym artykule postaramy się wskazać Ci kilka metod, dzięki którym zarobisz swoje pieniądze.

Grasz w gry? Zarób na tym pieniądze!

Bez wątpienia, gry są coraz bardziej popularne wśród młodzieży. Rozwijają kreatywność, intelekt, ale dostarczają nam też dobrej rozrywki. Może połączysz przyjemne z pożytecznym? Wybierz grę, którą lubisz, rozwiń postać lub konto, a następnie sprzedaj je za określoną sumę! Możesz również skorzystać z programów partnerskich, oferujących pieniądze za udziały w turniejach pod daną nazwą.

Jak zarobić w wieku 13 lat na wsi? Pomóż rolnikowi!

Mieszkasz na wsi? Wykorzystaj to! W okresie letnim, bardzo często rolnicy i sadownicy poszukują młodych ludzi do zbiorów truskawek, porzeczek, wiśni itp. lub do pomocy przy żniwach. Może uda Ci się nawiązać z pracodawcą dobry kontakt i będzie Ci oferował cykliczne zlecenia? Trzymamy kciuki! W mieście za to możemy zatrudnić się do słynnego McDonald’s lub innej restauracji, bądź butiku. Roznoszenie ulotek również nie jest głupim rozwiązaniem.

Stream’uj, nagrywaj, baw się!

Masz hobby, którym chciałbyś się podzielić z innymi? Jeździsz na desce, albo grasz na fortepianie? Pokaż to innym! Wiek to nie wszystko. Spójrz na ilość młodych wokalistów, aktorów i innych gwiazd. Dzięki swojej osobowości zdobyli serca wielu ludzi. Zrób to i Ty! Załóż konto na platformie stream’ingowej, YouTube lub TikTok’u i pokaż się innym.

Mem potrzebny od zaraz!

Może masz duże poczucie humoru? Lubisz oglądać śmieszne obrazki i dzielić się tym z innymi? Utwórz grupę lub FanPage na Facebook’u o chwytliwej nazwie, a obserwujący znajdą się sami! Przy odpowiedniej liczbie lajków wystarczy sprzedać FanPage lub czerpać zyski z udostępniania reklam.

Wykorzystaj sprzęt!

Posiadasz w domu kosiarkę? Super! Zapytaj rodziców czy możesz ją pożyczyć i zaoferuj swoim sąsiadom strzyżenie trawników, bądź pomoc w ogrodzie. Przyjemna, lekka praca, która przyniesie Ci nie tylko pieniądze, ale i opaleniznę 😉

Pieniądze leżą na ziemi.

Masz trawnik obok domu? Pozbieraj rosówki w nocy i sprzedawaj je wędkarzom! Łapanie rosówek to trudna i wymagająca praca, ale uzyskujemy w zamian dobrze opłacane robaki Możesz również zbierać inne przynęty wędkarskie, takie jak turkucie podjadki.

Zarób na fotografii.

Lubisz fotografię? Robisz zdjęcia w wolnym czasie? Znajdź firmę i sprzedaj je! O tej porze roku można wychwycić piękne widoki! Lato to idealna pora na zarobek. Warto skorzystać z tych opcji.

Nie wstydźcie się pracy, każdy kiedyś zaczynał . Tak samo jak ja i Emil. Są to opcje, które sami przetestowaliśmy. Na jednej pracy zarobiliśmy więcej. a na drugiej mniej. Przy głębszym zastanowieniu się, w tych pracach nie chodzi o pieniądze a o kształtowanie nas samych, naszych charakterów i przygotowanie naszych mózgów do myślenia.

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *